← späť na výber možností

Sieť výdajných miest Zásilkovna

Spoločnosť Zásilkovna doručí vašej zásielku zvyčajne do 48 hodín od odovzdania zásielky do prepravy na Vami zvolené výdajné miesto Zásilkovna. Expedíciu Vám vždy potvrdíme sms a emailom vrátane čísla zásielky a odkazu na sledovací systém služby Zásilkovna, v ktorom môžete kontrolovať cestu zásielky na výdajné miesto. Nižšie nájdete podrobnejšie informácie týkajúce sa tejto možnosti doručenia Vášho tovaru.

  • ZADARMO U OBJEDNÁVOK NAD 50 €
  • Oblasť doručenia: takmer 80 výdajných miest, mapa výdajných miest tu
  • Platba kartou: podľa zvoleného výdajného miesta
  • Informácie: formou emailu a SMS
  • Dni doručenia: podľa zvoleného výdajného miesta
  • Doba doručenia: zvyčajne do 24 hodín (po potvrdení o odoslaní Vašej objednávky) platia v prípade objednania do 15:00 predchádzajúceho dňa
  • Časové rozmedzie doručenia: podľa zvoleného výdajného miesta

*objednávky prijaté cez víkend a sviatky sú odovzdané do prepravy najbližší pracovný deň a doručované nasledujúci pracovný deň

 

Typ služby Cena včetně DPH
dopravné za doručenie zásielky pri platbe vopred 4,00 €
dopravné + dobierečné při platbě při dodání 6,00 €

 

Po doručení zásielky na vami zvolené výdajné miesto vám pošleme SMS a e-mail s heslom. Od tejto chvíle si ju môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť. Zásielku si môžete vyzdvihnúť kedykoľvek od okamihu získania hesla.
Alebo pre ňu treba niekoho poslať - nemusíte nám ukazovať občianku, stačí poznať heslo. Doručené tovar si môžete priamo na pobočke rozbaliť a prípadne vrátiť späť, ak sa vám z nejakého dôvodu nebude pozdávať.

Pre bližšie informácie ohľadom stavu a termínu dodania je možné využiť:

Pre bližšie informácie ohľadom zásielky budete potrebovať číslo balíka, ktoré nájdete nasledujúci deň po expedovanie objednávky vo svojej e-mailovej schránke.