w3c

Pripevnenie clip in pásov

Pripevnenie clip in pásov

Pripevnenie clip-in pásov ľahko a rýchlo (krok po kroku)

Zaobstarali ste si clip-in príčesok, ale stále bojujete s ich pripevnením na vaše vlasy? Nezúfajte, stačí trocha tréningu a docielite vysnívaný vzhľad počas chvíľky. Do tej doby, si poriadne preštudujte návod, ako na to. Krok po kroku vám vysvetlím, ako správne clip-in vlasy nasadiť. Ako uvidíte nižšie, pripevnenie je veľmi jednoduché. Bez komplikácií by vám to nemalo trvať viac ako päť minút.

Tak hor sa do toho!

Na našom trhu sa objavuje niekoľko druhov príčeskov, buď sa jedná o tzv. rýchlopásy (clip-in pásy) alebo clip-in sady. Ich nasadenie sa príliš nelíši. Pásy budete mať však nasadené rýchlejšie. Každý pás vlasov má niekoľko malých neviditeľných sponiek, vďaka ktorým bude výsledok perfektný. Slúži na pripnutie jednotlivých pásov. Zasunú sa priamo ku korienkom vašich vlastných vlasov a jednoducho sa zaklapnú.

Pripevnenie clip-in vlasov je jednoduché.

Ako pripnúť clip-in vlasy

 1. Vezmite do ruky pás a vyskúšajte, ako fungujú sponky. Mali by ísť jednoducho zaklapnúť. Toto môžete niekoľkokrát zopakovať, tým si natrénujete manipuláciu so sponkami a pohyb sa vám zautomatizuje.

  Akonáhle nemáte s otvorením a zatvorením sponiek problémy, môžete prejsť už k samotnej príprave na nasadenie. Základ pre úspešné pripevnenie clip-in pásov je dôkladné rozčesanie vlasov. Vlasy si vyčešte nahor a spevnite sponkou či gumičkou.

  Každý má iný tvar hlavy, preto si nahmatajte, kde začína zaoblenie vašej lebky. Pod toto miesto budete clip-in pásy pripínať. Vytvorte si tu cestičku asi dva centimetre širokú pomocou tenkého hrebeňa. Tu pripnite prvý clip-in pás - bude dokonale schovaný. Dôležitou zásadou je, že clip-in pásy nasadzujeme zospodu hore.

  Keď potrebujete aplikovať viac ako jeden pás, musí byť ten prvý pripnutý nižšie ako druhý. To znamená, že v poradí druhý pás vlasov nasadíte o niečo vyššie ako ten prvý a bližšie pod líniu zaoblenia. Prvý clip-in pás vlasov by mal byť ten najširší. Odopnite sponky a vlasy pripevnite od horného okraja na svoje vlastné vlasy.

  Sponku vsuniete do vlasov a tlakom rúk zacvaknite. Tento pás prirobte doprostred, ďalšími pásmi pokračujte vpravo a vľavo. Snažte sa, aby vlasy nikde neodstávali a aby všetky sponky boli pripnuté k vašim vlasom – len tak docielite pevné pripevnenie.

  Vlasy rozpustite a vytvorte novú cestičku nad vloženým pásom. Ďalej pokračujte ako pri predchádzajúcich. Pripevnenie bočných clip-in pásov

Krátke bočné clip-in pásy upevnite tesne nad uchom. Postup sa príliš nelíši. Vytvorte cestičky a upevňujte ako vzadu.

Foto: Pinterest.com

Pripevnenie clip in pásov

Kateřina Vernerová

on May 26, 2022

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: