w3c

Ako nasadiť clip in sadu

Ako nasadiť clip in sadu

Čo budeme potrebovať?

 

  • clip in sadu alebo pás vlasov na clip in sponkách
  • hrebeň s ostrým koncom
  • sponku na zopnutie vlasov, alebo gumičku

 

KROK 1: Otváranie a zatváranie clip in sponky

 

 Clip in pás vlasů - clip in vlasy ve formě sady 

Sponku uchopíme oboma palcami na prednej strane a ukazováky na zadnej strane klipu. Tlakom smerom k sebe clip otvoríme, od seba zatvoríme. Tento úkon je dobré si natrénovať.


 

KROK 2: príprava pred nasadením - úprava podkladu

Oddělení vlasů před připnutím clip in vlasů

Zhromaždite si vlasy hore a zopnite sponkou. Následne si prejdite rukou po temene hlavy a zistite, kde je zaoblenie Vašej hlavy. (každá ho máme niekde inde, záleží na tvare hlavy. Cieľom tohto kroku je určiť miesto, pod ktoré aplikujeme hlavný pás vlasov tak aby bol dokonale skrytý. Pomocou hrebeňa s ostrým koncom alebo prstov vytvoríme cestičku približne na 3 prsty pod touto líniou. Tam pripneme prvý pás. Clip in vlasy pripevňujeme zaspoda hore. V tomto návode popisujem variantu kedy na zadnú časť hlavy budeme aplikovať viac pásov. Prvý teda musí byť nižšie než druhý, ktorý bude tesne pod líniou zaoblenie hlavy.


 

KROK 3: Pripnutie prvého pásu

clip in vlasy - připevnění velkého pásu

Vyberte jeden z najširších pásov a odopnite všetky clip in sponky. Vlasy pripevnite od horného okraja clipu na svoje vlasy. Dobrá rada: časť vlasov, do ktorej sa clip in sponky zasúvajú môžete jemne natupírovať.

Místo pro uchycení clip in vlasů

Ako prvú zapíname prostrednú clip in sponku, ktorú vsunieme do vlasov a tlakom oboma rukami zacvakneme. Ako ďalšie pripojíme ľavý a pravý pás. Snažíme sa, aby boli pásy čo najviac zapnuté, clip in sponky ležali súbežne s vlasmi a nikde nič neodstávali. Ak použejete na zadnú časť dva pásy okolo hlavy, stred šije je to miesto, kde by sa mali spájať.

Připnutí clip in vlasů   Kontrola připnutí clip in vlasů


 

KROK 4: Umiestnenie druhého, zadného pásu

Aplikace druhého pásu clip in vlasů

 

Druhý, veľký pás budeme umiestňovať nad prvý. Uvoľnite všetky vlasy, ktoré boli zopnuté. Tesne nad vloženým pásom vytvoríme novú cestičku a zvyšné vlasy opäť dokonale odstránime.
Zároveň dbáme na to, aby naše vlasy, prekrývajúce prvý pás boli hladko učesané. Opakujeme postup, ako u prvého pásu, začíname prostrednom clipom a potom clipy po stranách.

 

Ak máte tretí pás, ktorý chcete pridať, postupujeme rovnako.

 


 

KROK 5: Umiestnenie bočných clip in pásikov

 

Aplikace bočních pramenů clip in vlasů

 

Kratšie, dvouklipé alebo jednoklipé pásky pripevníme tesne nad uchom, na každú stranu rovnomerne. Opäť vytvárame cestičky na každej strane a rovnomerne umiestňujeme clip-in sponky.


 

KROK 6: Odstránenie clip in vlasov

 

Odstranění clip in vlasů z hlavy

 

 

Vždy odstraňujeme len otvorené clip-in, aby nedošlo k poškodeniu vlastných vlasov.
 

 


Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: