w3c

Najnovšie správy

Buďte o krok pred trendmi s našimi novinkami.
 • Ako nasadiť clip in sadu

  Ako nasadiť clip in sadu

  Naše CLIP IN príčesky sú veľmi univerzálne a v mnohých variantách. Dodávame príčesky vo forme clip in sád, ale tiež clip in pásov, tzv rychlopásov. Všetky naše produkty Vám pomôžu pri vytvorení nového vzhľadu behom chvíľky. Tu Vám ukážeme ako efektívne a rýchlo používať clip in vlasové príčesky. Veríme, že postup, ktorý popisujeme mnohý z Vás inovujú a vylepšia pre ešte rýchlejšiu aplikáciu clip in vlasov.

  Čitať viac
 • Pripevnenie clip in pásov

  Pripevnenie clip in pásov

  Zaobstarali ste si clip-in príčesok, ale stále bojujete s ich pripevnením na vaše vlasy? Nezúfajte, stačí trocha tréningu a docielite vysnívaný vzhľad počas chvíľky. Do tej doby, si poriadne preštudujte návod, ako na to. Krok po kroku vám vysvetlím, ako správne clip-in vlasy nasadiť. Ako uvidíte nižšie, pripevnenie je veľmi jednoduché. Bez komplikácií by vám to nemalo trvať viac ako päť minút.

  Tak hor sa do toho!

  od Kateřina Vernerová dne May 26, 2022

  Čitať viac
 • Our best news!

  Our best news!

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

  Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque lau dantium, totam rem aperiam. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Laborum. consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

  od Daniel Verner dne May 19, 2022

  Čitať viac

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: