MOŽNOSTI PLATIEB
 

Platba vopred, prevodom na účet

Pre platbu využívajte náš účet vedený v Eur u slovenského pobočky FIO Bank a.s. č 2901657105/8330   IBAN: SK98 8330 0000 0029 0165 7105. Platba je vykonávaná v režime bežného tuzemského bankového styku. Platby sú pripisované spravidla nasledujúci pracovný deň popoludní po vykonaní Vašej platby.

Ak zvolíte platbu vopred na účet, zašleme Vám po spracovaní Vašej objednávky podklady pre vykonanie platby na Váš email. Ako variabilný symbol platby je potrebné vždy uviesť číslo objednávky. Po pripísaní platby na náš účet objednávku odošleme. V prípade, že Vašu platbu nedostaneme do desiatich pracovných dní, budeme nútení objednávku stornovať.


Rýchle on line platby

Pre on - line platby využívame zabezpečený platobný systém GO-PAY.

GoPay je slovenský internetový platobný systém s vysokou úrovňou bezpečnosti. Ponúka všetky platobné metódy v rámci jednotného užívateľského prostredia s optimalizovanými krokmi pre jednoduché a rýchle vykonanie platby. Každý zákazník môže realizovanej platby kontrolovať vo vlastnom GoPay účte, kde sú jednotlivé platby zaevidované.

Platobná brána Vám umožňuje využiť:

Platby on line platobnou kartou

Rýchla on line platobná tlačidla

Platobný systém GoPay je licencovaný a regulovaný Českou národnou bankou ako inštitúcia elektronického peňažníctva a spadá pod najvyššou dohľad Ministerstva financií SR. GoPay je partnerom vašej platby so zárukou dôveryhodného a bezpečného platobného prostredia. Viac informácií nájdete tu www.gopay.cz.


Platba pri doručení - Dobierka

Tovar zasielame na dobierku, kedy úhradu vykonáte pri doručení tovaru kuriérovi poprípade na pošte. Táto služba je spoplatnená čiastkou 2 €.