← späť na výber možností

Expresná kuriérska služba DPD

Doprava kuriérskou službou DPD predstavuje dodávku v nasledujúci pracovný deň po odovzdaní balíčka prepravcovi. Expedíciu Vám vždy potvrdíme sms a emailom vrátane čísla zásielky a odkazu na sledovací systém služby DPD, v ktorom môžete kontrolovať cestu zásielky k Vám. Vzhľadom k vysokej spoľahlivosti a rýchlosti tento spôsob dopravy odporúčame. Nižšie nájdete podrobnejšie informácie týkajúce sa tejto možnosti doručenia Vášho tovaru.

  • ZADARMO U OBJEDNÁVOK NAD 80 €
  • Oblasť doručenia: celé Slovensko
  • Platba kartou: ÁNO
  • Informácie: formou emailu a SMS
  • Dni doručenia: pracovné dni
  • Doba doručenia: zvyčajne do 24 hodín (po potvrdení o odoslaní Vašej objednávky) platia v prípade objednania do 15:00 predchádzajúceho dňa
  • Časové rozmedzie doručenia: 8:00 - 17:00 hod.

 

U prepravnej spoločnosti DPD môžete pomocou webovej aplikácie MOJ BALÍK zmeniť dispozície pre svoju zásielku, ako je:
- zmena termínu doručenia
- zmena miesta doručenia
- posunutie prvého doručovacieho pokusu o jeden pracovný deň
- výber doby doručenia

Presný výber hodiny dodania nie je bohužiaľ možný. V deň doručenia budete kontaktovaní pomocou SMS s intervalom 1 hodiny, kedy k vám kuriér dorazí. V deň doručenia môžete na mape sledovať, ako sa váš balíček blíži k miestu doručenia. Tiež môžete sledovať koľko adries zostáva kuriérovi, než k vám s balíčkom dorazí.
*objednávky prijaté cez víkend a sviatky sú odovzdané do prepravy najbližší pracovný deň a doručované nasledujúci pracovný deň

 

Typ služby Cena vrátane DPH
dopravné za doručenie zásielky pri platbe vopred 7,50 €
dopravné + dobierečné pri platbe pri dodaní 9,50 €

 

Pre bližšie informácie ohľadom stavu a termínu dodania je možné využiť:

Pre bližšie informácie ohľadom zásielky budete potrebovať číslo balíka, ktoré nájdete nasledujúci deň po expedovanie objednávky vo svojej e-mailovej schránke.