Len Clipnout a ísť !

Metóda Clip - in predlžovanie vlasov je najlepšia voľba pre pridanie dĺžky , objemu a farby Vašich vlastných vlasov !

Môžu zmeniť Váš vzhľad tým , že vám dodajú dlhší a plnší vzhľad Vašich vlasov počas niekoľkých minút .


Existuje niekoľko zásadných výhod a prínosov spojených práve s metódou Clip - In vlasovými príčesky. Práve tieto výhody sú dôvodom, prečo metóda clip in, niekedy nazývaná clip- on je najviac preferovaným spôsobom posilnenie vlasov profesionálnymi stylistami aj domácimi užívateľmi .

 

Clip in vlasová predĺženie sú ľahko použiteľná a dočasná. Aplikácia trvá pár minút. Pripevníte je veľmi ľahko pomocou špeciálnych klipov citlivých na tlak, takže nespôsobujú žiadne poškodenie Vašich vlasov. Trvalejšie spôsoby predlžovania vlasov môžu byť, najmä pri nesprávnej aplikácii veľmi škodlivé, u metód lepením môže dôjsť k poškodeniu, dokonca aj vypadávanie vlasov . Kvalitná sada clip - in rozšírenie stojí oveľa menej , než drahé a časovo náročné výlety do kaderníckych salónov . Pri správnej údržbe podporené výhodou zvesenia môžete dosiahnuť veľmi dlhej životnosti, ktorá presiahne životnosť trvalých metód.


Najlepšie zo všetkého je, že si ich môžete pripnúť, kedy sa Vám bude chcieť, a nie ste ničím obmedzená, ste slobodná a môžete kedykoľvek zmeniť svoj ​​vzhľad v čo najkratšom čase. Clip - in predlžovanie vlasov je ideálnym riešením pre rýchlu a jednoduchú zmenu účesu. Použite je pre pridanie dĺžky a objemu bez čakania než Vám vlasy dorastú, skvostné účesy výberom svetlejšie alebo tmavšie farby a podfarbenie svojich vlastných vlasov a dokonca úplne jednoduché pripnutie ofiny bez strihanie vlasov.


Paleta našich clip in predĺženie je obrovská. Ponúkame vlasy ľudskej v kvalite REMY, ale hlavne sa špecializujeme na vlasy vyrobené z najkvalitnejšieho vlákna na výrobu syntetických vlasov a to z kanekalonu Vibralite ® modakrylového vlákna , ktoré je tepluodolné (do 160 ° C - za mokra i 220 ° C), stálofarebné a "nechemlonovatí". Navyše sa u neho neprejavujú neduhy ľudských vlasov ako lámavosť, štiepenie, farebná nestálosť a únava. Nespornou výhodou je, že drží styling neuveriteľne dobre, napríklad lokne vydržia dni miesto hodín, na slnku, v daždi ....., kedykoľvek.


Clip in vlasová predĺženie ponúkame vo forme sád, ktoré Vám pomôžu s predĺžením a zhustením vlasov, forme clip in pásov pre rýchle pripevnenie a získanie dĺžky, forme clip in ofín, ktoré úplne zmení Vašu vizáž . V ponuke máme tiež vrkoče, copy na zaväzovanie, copy s omotávkou a ďalších viac ako 800 typov vlasových príčeskov .

 


Vylepšite si vlastné vlasy so sadou Clip - In ešte dnes .

 

Len Clipnout a ísť !