Viac o možnostiach platby

Pripravili jse pre Vás nasledujúce paletu možností úhrady Vašej objednávky :


 PLATBA VOPRED PREVODOM NA ÚČET

Základné možnosť úhrady Vašej objednávky .
Pre platbu z Českej republiky využívajte náš účet č : 7411121001 / 5500 vedený u Raiffeisenbank as Ako variabilný symbol používajte číslo Vašej objednávky . Platby sú pripisované spravidla nasledujúci pracovný deň ráno po vykonaní Vašej platby . Ten istý deň sme schopní Vašu objednávku vyexpedovať a odovzdať prepravcovi .

Pre platbu zo Slovenska využívajte náš účet vedený v Eur u slovenského pobočky FIO Bank as č 2100356548 / 8330 . Platba je vykonávaná v režime bežného tuzemského bankového styku . Platby sú pripisované spravidla nasledujúci pracovný deň popoludní po vykonaní Vašej platby . Ten istý deň sme schopní Vašu objednávku vyexpedovať a odovzdať kuriérskej službe IN TIME , doprava prostredníctvom slovenské pošty je realizovaná nasledujúci deň ráno .
 
Ak zvolíte platbu vopred na účet , zašleme Vám po spracovaní Vašej objednávky podklady pre vykonanie platby na Váš email . Ako variabilný symbol platby je potrebné vždy uviesť číslo objednávky . Po pripísaní platby na náš účet objednávku odošleme . V prípade , že Vašu platbu nedostaneme do desiatich pracovných dní , budeme nútení objednávku stornovať .

 

RÝCHLE ON LINE PLATBY

Pre on - line platby využívame zabezpečený platobný systém GO-PAY.

GoPay je slovenský internetový platobný systém s vysokou úrovňou bezpečnosti . Ponúka všetky platobné metódy v rámci jednotného užívateľského prostredia s optimalizovanými kroky pre jednoduché a rýchle vykonanie platby . Každý zákazník môže realizované platby kontrolovať vo vlastnom GoPay účtu, kde sú jednotlivé platby zaevidované .
Platobný systém GoPay je licencovaný a regulovaný Českou národnou bankou ako inštitúcia elektronického peňažníctva a spadá pod najvyššou dohľad Ministerstva financií SR . GoPay je partnerom vašej platby so zárukou dôveryhodného a bezpečného platobného prostredia . Viac informácií nájdete tu www.gopay.cz .
 
AKO PLATIŤ S GoPay ?
 
1. Vyberte si tovar / službu
V internetovom obchode s akceptáciou GoPay platby naplňte košík .

2. potvrďte objednávku
Vyplňte osobné údaje a potvrďte objednávku .

3. vykonajte prihlásenie
Otvorí sa okno platobnej brány GoPay , kde vykonajte prihlásenie zadaním emailovej adresy alebo čísla mobilného telefónu , na ktoré dostanete potvrdenie o realizovanej platbe .

4. Vyberte platobnú metódu
Vyberte preferovanú platobnú metódu alebo realizujte platbu zo zostatku GoPay účtu .

5. potvrďte platbu
Postupujte podľa inštrukcií zvolenej platobnej metódy . Po vykonaní platby dôjde k presmerovaniu späť na stránku internetového obchodu .
Platba je okamžite automaticky načítané a tovar expedujeme ihneď .

AKO PLATIŤ KARTOU :

Pre platbu kartou po presmerovaní na platobný systém GO PAY prosím vyplňte číslo vašej karty , dátum platnosti a CSC kód ( posledné trojčíslie uvedené na rube karty ) . Následne potvrdíte transakciu a následne je nutné stlačiť tlačidlo pre návrat k predajcovi a na našom eshope Vám bude potvrdené dokončenie objednávky .

 
ON LINE PLATBA PLATOBNOM SYSTÉMOM PAY - PAL

Pre majiteľa PayPal účtu sme pripravení prijímať túto platbu . Platba je realizovaná ihneď .

Ak si prajete objednávku uhradiť cez internet kreditnou kartou alebo z PayPal účtu , zvoľte prosím túto možnosť pri voľbe spôsobu platby . Následne objednávku potvrdíte a budete automaticky presmerovaný do platobného rozhrania . Pre platbu prostredníctvom PayPal sa najprv prihláste k Vášmu PayPal účtu v pravej časti stránky platobného rozhrania , skontrolujte uvedené údaje a potvrďte platbu .
 
 
HOTOVOSTNÝ PLATBA PRI DORUČENIE TOVARU - DOBIERKA

Tovar zasielame na dobierku , kedy úhradu vykonáte pri doručení tovaru kuriérovi prípadne na pošte . Táto služba je spoplatnená.