BEZPEČNÝ NÁKUP

 

1. Obchodné podmienky odporúčané APEK


Z nákupu u nás nemusíte mať obavu. Naše obchodné podmienky spĺňajú všetky zákonné náležitosti a sú zostavené podľa odporúčaní asociácie APEK.

 

2. Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní


Ak nie ste s tovarom z akéhokoľvek dôvodu spokojní, môžete ho do 14 dní vrátiť bez udania dôvodu. Podmienky vrátenia tovaru nájdete v obchodných podmienkach.

 

3. Faktúra ku každému nákupu


Ku každému nákupu dostanete vždy doklad elektronickou formou. Tým máte istotu, že obchod prebehol riadne a podľa platných obchodných podmienok.

 

4. Ochrana a poistenie zásielok


Tovar pred odoslaním starostlivo balíme, aby nedošlo k jeho poškodeniu. Všetky zásielky sú poistené proti strate počas prepravy.

 

5. Kompletné kontaktné a identifikačné údaje


Všetky identifikačné a kontaktné údaje prevádzkovateľa sú zverejnené na stránkach internetového obchodu a sú dostupné pred uskutočnením objednávky.

 

6. Spokojnosť zákazníka je našou prioritou


Spokojnosť zákazníka je u nás na prvom mieste. Naším cieľom je, aby bol zákazník vždy s nákupom maximálne spokojný av budúcnosti u nás nakúpil znova.

 

7. Hodnotenie zákazníkov na serveri Heureka.cz a Heureka.sk


Kvalitu služieb a tovaru v našom e-shope si môžete overiť na nezávislom serveri Heureka.cz a Heureka.sk, kde nájdete recenzie a hodnotenia našich zákazníkov.

 

 

Nákup u nás je naozaj bezpečný.