w3c

Kategórie

 • Ako nasadiť clip in sadu

  Ako nasadiť clip in sadu

  Naše CLIP IN príčesky sú veľmi univerzálne a v mnohých variantách. Dodávame príčesky vo forme clip in sád, ale tiež clip in pásov, tzv rychlopásov. Všetky naše produkty Vám pomôžu pri vytvorení ...

 • Pripevnenie clip in pásov

  Pripevnenie clip in pásov

  Zaobstarali ste si clip-in príčesok, ale stále bojujete s ich pripevnením na vaše vlasy? Nezúfajte, stačí trocha tréningu a docielite vysnívaný vzhľad počas chvíľky. Do tej doby, si poriadne pre...

  podľa Kateřina Vernerová on May 26, 2022

 • Our best news!

  Our best news!

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nis...

  podľa Daniel Verner on May 19, 2022

Zobraziť všetky novinky

w3c

Melírovacie pásky

41 produktov.
Zobrazuje sa 1-12 z 41 položiek

w3c

Aktívne filtre

Farebný melírovací clip in pásik 57 cm

Clip in pásky pre Váš trendy účes. Veľmi ľahké,zdravotne nezávadné, bez farbív - jednoduché upevnenie pomocou clip in sponiek

view product

Clip in pásik rovný 60 cm - odtieň A

Clip in vlasy vo forme pásikov rovných vlasov v dĺžke 60 cm a šírke 8 cm v odtieni A. Clip in pásky vlasov sú určené k predĺženiu, podfarbenie a zahustenie vlasov. Pre správny efekt zahustenie a predĺženie doporučujem zakúpiť 5 - 7 pásikov.

view product

Clip in pásik rovný 60 cm - odtieň B

Clip in vlasy vo forme pásikov rovných vlasov v dĺžke 60 cm a šírke 8 cm v odtieni B. Clip in pásky vlasov sú určené k predĺženiu, podfarbenie a zahustenie vlasov. Pre správny efekt zahustenie a predĺženie doporučujem zakúpiť 5 - 7 pásikov.

view product

Clip in pásik rovný 60 cm - odtieň C

Clip in vlasy vo forme pásikov rovných vlasov v dĺžke 60 cm a šírke 8 cm v odtieni C. Clip in pásky vlasov sú určené k predĺženiu, podfarbenie a zahustenie vlasov. Pre správny efekt zahustenie a predĺženie doporučujem zakúpiť 5 - 7 pásikov.

view product

Clip in pásik rovný 60 cm - odtieň D

Clip in vlasy vo forme pásikov rovných vlasov v dĺžke 60 cm a šírke 8 cm v odtieni D. Clip in pásky vlasov sú určené k predĺženiu, podfarbenie a zahustenie vlasov. Pre správny efekt zahustenie a predĺženie doporučujem zakúpiť 5 - 7 pásikov.

view product

Clip in pásik rovný 60 cm - odtieň E

Clip in vlasy vo forme pásikov rovných vlasov v dĺžke 60 cm a šírke 8 cm v odtieni E. Clip in pásky vlasov sú určené k predĺženiu, podfarbenie a zahustenie vlasov. Pre správny efekt zahustenie a predĺženie doporučujem zakúpiť 5 - 7 pásikov.

view product

Clip in pásik rovný 60 cm - odtieň F

Clip in vlasy vo forme pásikov rovných vlasov v dĺžke 60 cm a šírke 8 cm v odtieni F. Clip in pásky vlasov sú určené k predĺženiu, podfarbenie a zahustenie vlasov. Pre správny efekt zahustenie a predĺženie doporučujem zakúpiť 5 - 7 pásikov.

view product

Clip in pásik rovný 60 cm - odtieň G

Clip in vlasy vo forme pásikov rovných vlasov v dĺžke 60 cm a šírke 8 cm v odtieni G. Clip in pásky vlasov sú určené k predĺženiu, podfarbenie a zahustenie vlasov. Pre správny efekt zahustenie a predĺženie doporučujem zakúpiť 5 - 7 pásikov.

view product

Clip in pásik rovný 60 cm - odtieň H

Clip in vlasy vo forme pásikov rovných vlasov v dĺžke 60 cm a šírke 8 cm v odtieni H. Clip in pásky vlasov sú určené k predĺženiu, podfarbenie a zahustenie vlasov. Pre správny efekt zahustenie a predĺženie doporučujem zakúpiť 5 - 7 pásikov.

view product

Clip in pásik rovný 60 cm - odtieň I

Clip in vlasy vo forme pásikov rovných vlasov v dĺžke 60 cm a šírke 8 cm v odtieni I. Clip in pásky vlasov sú určené k predĺženiu, podfarbenie a zahustenie vlasov. Pre správny efekt zahustenie a predĺženie doporučujem zakúpiť 5 - 7 pásikov.

view product

Clip in pásik rovný 60 cm - odtieň J

Clip in vlasy vo forme pásikov rovných vlasov v dĺžke 60 cm a šírke 8 cm v odtieni J. Clip in pásky vlasov sú určené k predĺženiu, podfarbenie a zahustenie vlasov. Pre správny efekt zahustenie a predĺženie doporučujem zakúpiť 5 - 7 pásikov.

view product

Clip in pásik rovný 60 cm - odtieň K

Clip in vlasy vo forme pásikov rovných vlasov v dĺžke 60 cm a šírke 8 cm v odtieni K. Clip in pásky vlasov sú určené k predĺženiu, podfarbenie a zahustenie vlasov. Pre správny efekt zahustenie a predĺženie doporučujem zakúpiť 5 - 7 pásikov.

view product

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: