w3c

Kategórie

 • Ako nasadiť clip in sadu

  Ako nasadiť clip in sadu

  Naše CLIP IN príčesky sú veľmi univerzálne a v mnohých variantách. Dodávame príčesky vo forme clip in sád, ale tiež clip in pásov, tzv rychlopásov. Všetky naše produkty Vám pomôžu pri vytvorení ...

 • Pripevnenie clip in pásov

  Pripevnenie clip in pásov

  Zaobstarali ste si clip-in príčesok, ale stále bojujete s ich pripevnením na vaše vlasy? Nezúfajte, stačí trocha tréningu a docielite vysnívaný vzhľad počas chvíľky. Do tej doby, si poriadne pre...

  podľa Kateřina Vernerová on May 26, 2022

 • Our best news!

  Our best news!

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nis...

  podľa Daniel Verner on May 19, 2022

Zobraziť všetky novinky

w3c

Clip in pásy vlasov OMBRE

25 produktov.
Zobrazuje sa 1-12 z 25 položiek

w3c

Aktívne filtre

Clip in vlasy - 60 cm dlhý pás vlasov - purpurová

Najnovší trend v predlžovaní vlasov metódou clip in, 1 pás rovných, hustých clip in vlasov pre dokonalé predĺženie Vašich vlasov. Výber z viac ako 50 odtieňov. Tento pás je v odtieni purpurová.

view product

Clip in vlasy - 60 cm dlhý pás vlasov - odtieň Sea Blue

Najnovší trend v predlžovaní vlasov metódou clip in, 1 pás rovných, hustých clip in vlasov pre dokonalé predĺženie Vašich vlasov. Výber z viac ako 50 odtieňov. Tento pás je v odtieni Sea Blue.

view product

Clip in pás OMBRE, odtieň 10T16 - svetlo hnedá - plavá

Clip in vlasy vo forme pásu, iba 1 rychlopás v ombre štýle hustých vlasov na 5 clip in sponkách pre Váš nový vzhľad. Dĺžka 60 cm. Široký výber farieb. Módny prechod hnedej farby do svetlo plavej farby.

view product

Clip in pás OMBRE, odtieň 10T613 - svetlo hnedá - super blond

Clip in vlasy vo forme pásu, iba 1 rychlopás v ombre štýle hustých vlasov na 5 clip in sponkách pre Váš nový vzhľad. Dĺžka 60 cm. Široký výber farieb. Módny prechod hnedej farby do blond farby č. 613.

view product

Clip in pás OMBRE, odtieň 2T10 - tmavá pralinka - svetlo hnedá

Clip in vlasy vo forme pásu, iba 1 rychlopás v ombre štýle hustých vlasov na 5 clip in sponkách pre Váš nový vzhľad. Dĺžka 60 cm. Široký výber farieb. Módny prechod čiernohnedej do hnedej farby.

view product

Clip in vlasy - rovný pás - ombre - odtieň 2 T 16

Clip in vlasy vo forme pásu, iba 1 rychlopás v ombre štýle hustých vlasov na 5 clip in sponkách pre Váš nový vzhľad. Dĺžka 60 cm. Široký výber farieb. Módny prechod čiernohnedej farby do tmavo plavej farby č. 16.

view product

Clip in pás OMBRE, odtieň 2T24 - tmavá pralinka - svetlo plavá

Clip in vlasy vo forme pásu, iba 1 rychlopás v ombre štýle hustých vlasov na 5 clip in sponkách pre Váš nový vzhľad. Dĺžka 60 cm. Široký výber farieb. Módny prechod čiernohnedej do svetlo plavej farby.

view product

Clip in pás OMBRE, odtieň 2T27 - tmavá pralinka - plavá

Clip in vlasy vo forme pásu, iba 1 rychlopás v ombre štýle hustých vlasov na 5 clip in sponkách pre Váš nový vzhľad. Dĺžka 60 cm. Široký výber farieb. Módny prechod čiernohnedej do plavej farby.

view product

Clip in vlasy - rovný pás - ombre - odtieň 2 T 30

Clip in vlasy vo forme pásu, iba 1 rychlopás v ombre štýle hustých vlasov na 5 clip in sponkách pre Váš nový vzhľad. Dĺžka 60 cm. Široký výber farieb. Módny prechod čiernohnedej farby do gaštanovej.

view product

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: